Black & White-Salon de frumusete si sanatate atat pentru femei cat si pentru barbati de toate varstele
Black White coafor , salon de frumusete , divertisment , retetare rapide , filme , muzica , jocuri.Adresa:Str.Grigore Ionescu Nr.94-96 Sector 2 Bucuresti
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Black & White-Salon de frumusete si sanatate atat pentru femei cat si pentru barbati de toate varstele | Inregistrare | Login
POZE BLACK & WHITE-SALON DE FRUMUSETE SI SANATATE ATAT PENTRU FEMEI CAT SI PENTRU BARBATI DE TOATE VARSTELE
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Ada_net pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 47 ani |
|
rodica
Administrator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1544
|
|
Daca am avea cate un banut pentru fiecare moment in care am auzit o replica de agatat depasita... am fi destul de bogate incat sa ne cumparam singure ceva de baut. Te-ai intrebat vreodata care e raspunsul cel mai istet pentru a-i arata unui tip ca nu suntem interesate de el?
Ei bine, acum, Domnul "destul de batran pentru a ne fi tata" , Domnul "mai scund decat noi... chiar si fara tocuri", Domnul "dichisit ca o papusa" si chiar Domnul "destul de beat pentru a fi da afara din local" vor avea parte de un raspuns cu aceeasi moneda.
El: Pot sa-ti cumpar ceva de baut? Tu: De fapt , as prefera banii.
El: Sunt fotograf si cautam un chip ca al tau. Tu: Ce coincidenta ! Eu sunt chirurg plastic si cautam unul ca al tau.
El: Buna. N-am iesit candva impreuna ? Sau parca chiar de doua ori. Tu: Probabil o singura data. Niciodata nu fac aceeasi greseala de doua ori.
El: Cum de esti asa frumoasa ? Tu: Probabil mi s-a dat la nastere si frumusetea pe care trebuia sa o primesti tu.
El: N-ai vrea sa iesi cu mine sambata asta ? Tu: Imi pare rau , dar weekend-ul asta voi avea o migrena ingrozitoare.
El: Chipul tau intoarce multe priviri. Tu: Iar al tau multe stomace.
El: Hai, nu fii timida! Invita-ma undeva. Tu: Ok. Te invit sa iesi afara.
El: Cred ca te-as face foarte fericita. Tu: De ce? Pleci?
El: Ce-ai zice daca te-as cere de nevasta? Tu: Nimic. Nu pot rade si vorbi in acelasi timp.
El: Pot sa stiu numele tau ? Tu: De ce? Tu n-ai unul al tau?
El: N-ai vrea sa mergem la un film ? Tu: Sorry , l-am vazut deja.
El: Unde ai fost toata viata mea ? Tu: Ma ascundeam de tine.
_______________________________________
 POSTAT FOTO - PENTRU POSTAT VIDEO -
|
|
| pus acum 18 ani |
|